Wieczór filmowy w klasach I - III

“Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

We wtorek 5 marca 2024 roku od godz. 16.00 do 18.00 w naszej szkole odbył się wieczór filmowy, w którym wzięły udział klasy I-III pod opieką swoich wychowawców pani Edyty Stanisławczyk, Małgorzaty Idzikowskiej i Kingi Przytuły. Wieczór ten został zorganizowany z okazji zbliżającego się święta wszystkich kobiet czyli Dnia Kobiet. Uczniowie przynieśli ze sobą kocyki, poduszki, a nawet ulubione pluszaki. Oglądaliśmy film pt. „Leo”. Wieczór ten był nie tylko okazją do obejrzenia filmu, ale także był spotkaniem integracyjnym. Uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu w szkole w trochę odmienny sposób niż siedzenie w ławkach. Nie zabrakło też przekąsek – były pizze, chipsy, paluszki itp., co kto lubi. Atmosfera była czadowa więc na pewno nie jest to ostatnie takie przedsięwzięcie w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział. No i do kolejnego razu.