Akademia z okazji 1058 rocznicy Chrztu Polski oraz z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

17 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca te ważne dla naszego kraju wydarzenia. Jednocześnie odbyło się posumowanie projektu "Śladami stolic Polski", realizowanego w ramach "STEAM-owych lekcji". Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Głos zabrał dyrektor naszej szkoły Pan Arkadiusz Bazydło, który w swoim wystąpieniu przedstawił historię naszego kraju. Część artystyczna została przygotowana i zaprezentowana przez uczniów klas I, II, III, pod kierunkiem Pań: Kingi Przytuły, Małgorzaty Idzikowskiej, Edyty Stanisławczyk oraz Anety Pucuły. Artystom za wspaniałe przeżycia dziękujemy.