VI Gminny Konkurs Czytelniczy „Booktlaking- zaprezentuj książkę z zestawu lektur szkolnych”

Już po raz szósty PSP im. Janusza Korczaka w Kowali zorganizowała Gminny Konkurs Czytelniczy „Booktlaking- zaprezentuj książkę z zestawu lektur szkolnych”. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa oraz doskonalenie umiejętności posługiwania się nowoczesną technologią. Przeznaczony był on dla uczniów kas IV-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Kowala. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 11.04. 2024 roku w PSP w Kowali. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Stroisz i Amelia Chrząszcz. Po raz trzeci laureatką konkursu została uczennica klasy VIII- Amelia Chrząszcz. Gratulujemy!