Święto pieczonego ziemniaka

Na zakończenie lata , a jednocześnie w celu powitania nadchodzącej jesieni  klasy  0-3 ze swoimi wychowawczyniami paniami  Anną Bzducha, Dorotą Nalberską, Edytą Stanisławczyk i Jolantą Wolską wyruszyły  na „wykopkowe spotkanie ”, na pole mamy Patryka pani Ani Pakieły . Tam przygotowano dla naszych uczniów wiele atrakcji. Dzieci brały udział w wykopkach ziemniaczanych, nad ogniskiem piekły kiełbaski oraz ze smakiem próbowały jak smakują upieczone w popiele ziemniaczki. Wszystko smakowało wybornie. Czas umilały wspólne zabawy ruchowe w plenerze, które były nie tylko zabawą, ale i doskonałą okazją do integrowania grup wiekowych uczniów naszej szkoły. W  taki właśnie sposób w  ten przepiękny dzień słonecznie pożegnaliśmy lato. Tak samo ciepło, a nawet gorąco powitaliśmy jesień.  Dlatego tym mocniej  dziękujemy mamom za zorganizowanie  tego spotkania.