„100 BOHATERÓW NA 100 LAT NIEPODLEGLOŚCI”- KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

„100 BOHATERÓW NA 100 LAT NIEPODLEGLOŚCI”- KONKURS  PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Kształtowanie właściwej i świadomej postawy obywatelskiej oraz  patriotycznej, motywującej do uczestniczenia w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę to główny cel konkursu plastycznego, w którym brali udział uczniowie klas starszych naszej szkoły. Podczas zajęć plastyki uczniowie przygotowywali projekt banknotu 100 zł, na którym umieszczali wizerunek jednego z bohaterów lokalnych. Prace wykonane zostały różną techniką.  Każda praca to inny pomysł. Komisja konkursowa wyłoniła spośród wszystkich dzieł sześć prac . Są to prace: Beaty Skrzek,  Aleksandry Adamczyk, Emilii Pytlewskiej, Natalii Gołębiowskiej, Agaty Krzyżanowskiej i Patryka Jakubiaka. Wykonane banknoty zostały przekazane do etapu kolejnego w Warszawie.  Czekamy na wyniki drugiego szczebla.  Nad przebiegiem etapu szkolnego konkursu czuwała pani Dorota Nalberska.