Dzień Nauczyciela 2018

12 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gośćmi na naszej szkolnej uroczystości byli: Przwodniczący Rady Gminy Kowala Pan Tadeusz Marczykowski, emerytowani pracownicy szkoły: Panie Marta Pająk i Marianna Sikorska, Zarzad Rady Rodziców, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz uczniowie wszystkich klas. Zebranych na sali gimnastycznej powitał dyrektor naszej szkoły Pan Arkadiusz Bazydło, który w swoim przemówieniu podziękował wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę na rzecz szkoły. Gratulacje i miłe słowa płynęły w stronę nauczycieli i pracowników szkoły od Pana Tadeusza Marczykowskiego, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Jadwigi Mroczkowskiej oraz od Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Mateusza Jarockiego. Nastepnie uczniowei klasy IV pod kierunkiem Pani Wandy Węgrzyckiej wystąpili w części artystycznej. Dzień upłynął w miłej atmosferze.